2024. április 21., vasárnap

Szezonmunka - Bogyós gyümölcsök betakarítása (Erntehelfer/innen) – Németország – Bad Belzig (13,50 € bruttó/óra)

A kép csak illusztráció!

Az ARWA Personaldienstleistungen GmbH idénymunkára, gyümölcsszedő dolgozókat keres németországi munkavégzéssel! 2024. szeptember végéig!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a mezőgazdasági állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló betakarítási munkatapasztalat előnyt jelent

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi szezonális munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret ajánlott, az alap munkautasítások megértéséhez

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a gyümölcsbetakarító munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Kézügyesség
  • Gyors munkatempó
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Bogyós gyümölcsfélék szedése - betakarítása, szortírozása, tisztítása, csomagolása, rakodása, rendezése
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően

A munkaadó részéről felkínált munkabér összege az alábbi mezőgazdasági munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 13,50 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 39 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Németország – Bad Belzig

Az alábbi németországi idénymunkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Ha nem tudja, hogyan kell német nyelvű önéletrajzot (CV-t) készíteni, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További gyümölcsszedő és szezonális munkalehetőségek.

Hol találok még több németországi munkát?

Még több friss németországi munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://www.kimeta.de/search?q=ernte&searchId=a70534e0-cc3a-43d7-92b4-421e77478382&selected=862208990&coe=source%40searchPage&coe=page%401&coe=pagePosition%407&coe=topplacedShown%400&coe=logoShown%400&coe=searchGroupId%40dbLtJQV3T400pxVVXEvFW&coe=searchId%40a70534e0-cc3a-43d7-92b4-421e77478382